Hakkımızda
Önsöz

Neden Pisipisievi

Bu satırları okuyorsanız sizinde hayatınızdan en az bir kedi geçmis demektir. Ben bu durumumu “böyle doğmuşum” diye açıklıyorum. Daha küçücük bir çocukken mantomun cebinde, şapkamın içinde eve yavru kediler taşırdım. Hayatım boyunca onlar hep beni buldular, belkide onları duyduğumu hissettiler.

Çöp konteynırından gelen incecik bir miyk sesi, apartmanların arasından beton duvarlarda yankılanan aç bir miyav, çatıdan işyerimdeki dolabın içine kadar inmiş annesini arayan bir başka miyav çığlığı. Ben ve benim gibiler nerede ne şartta olurlarsa olsunlar bu sesi mutlaka duyarlar. Annemi bul, karnımı doyur, beni iyileştir, guruldayabileceğim sıcak bir yere götür yada beni sev, sadece sev. Duyduğum bütün kedilere yapabildiğim kadar yardım ettim, onlara sıcak yuvalar buldum.

Birgün artık bu kadarı yetmemeye başladı, daha büyük çabalar için kolları sıvama zamanı geldi. Onlar için daha çok şey yapabilmek için imkan yaratma çabamı onlarla ilgili bir iş kurarak gerçekleştirmeye karar verdim. Böylece Pisipisievi Kedi ve Uslu Kuçu Pansiyonu fikri ortaya çıktı. Çok keyifli ve başarılı 5 faaliyet yılından sonra diğer işlerimizin yoğunluğu sebebiyle mola vermeye karar verdik. Ancak web sitemizi hayatta tutarak yüzbinlerce ziyaretçi sayımıza yuva arayan pisilerin seslerini duyurmaya devam edeceğiz.

Sözkonusu kedi olurda sanat olmazmı, bundan sonra Pisipisievi web sitemizden aynı zamanda sanatsal faaliyetlerimizi takip edebileceksiniz.

Kediler yaşadıkları eve şans getirirler. Onları daha büyük kalabalıkların duyması ve onlarında daha çok eve şans getirmesi dileği ile

Aramıza hoş geldiniz....

Meral Ücel

Her Hakkı Saklıdır © 2009 Pisipisievi  |  Kulanım Koşulları